عنوان پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی

دانلود پاورپوینت با موضوع تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی، در قالب ppt و در 118 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت : اين مجموعه در گونه ساخت و سازهای خطی قرار می گیرد. اين شيوه آرايش مسير پياده دلپذيری در ميان ساختمان ها بوجود آورده است. بسپاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی|34056384|faracomp|معماری , تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی, دانلود پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی, پاورپوینت در مورد تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی, تحقیق تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی, پاورپوینت درباره تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع تحلیل مجتمع مسکونی ایرانی و خارجی،
در قالب ppt و در 118 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
اين مجموعه در گونه ساخت و سازهای خطی قرار می گیرد. اين شيوه آرايش مسير پياده دلپذيری در ميان ساختمان ها بوجود آورده است.
بستر اين طرح دارای شيب ملايمی به سمت جنوب است که واحدهای سه طبقه در قسمت بالاتر و واحدهای دو طبقه در قسمت پائين تر سازماندهی شده اند. اين نحوه ساماندهی باعث بوجود آمدن يک فضای باز محصور گشته است که دسترسی پياده مرکزی از يک سمت به آن ختم می گردد.
ديد عمومی به مجموعه تالمات از جنوب غرب
آنچه در اين طرح مهم است تامين حداکثر خلوت و عدم اشراف برای فضاهای داخلی و باز کليه واحدها با استفاده از شيب زمين می باشد...