عنوان پاورپوینت سوالات متن مطالعات اجتماعی مقطع نهم بخش اجتماعی

دانلود پاورپوینت سوالات متن مطالعات اجتماعی مقطع نهم با موضوع بخش اجتماعی، در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: توجه : همکار گرامی این سوالات برای آزمون های دوره ای و انجام آزمون های کتاب باز و استفاده در اجرای برخی روش هایپاورپوینت سوالات متن مطالعات اجتماعی مقطع نهم بخش اجتماعی|34056380|faracomp|پاورپوینت سوالات متن مطالعات اجتماعی نهم , دانلود پاورپوینت نهم با موضوع سوالات متن مطالعات اجتماعی , پاورپوینت کلاس نهم در مورد سوالات متن مطالعات اجتماعی , پاورپوینت کلاس نهم , پاورپوینت پایه نهم سوالات متن مطالعات اجتماعی , دانلود پاورپوینت آ,,,
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت سوالات متن مطالعات اجتماعی مقطع نهم بخش اجتماعی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت سوالات متن مطالعات اجتماعی مقطع نهم با موضوع بخش اجتماعی،
در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
توجه : همکار گرامی این سوالات برای آزمون های دوره ای و انجام آزمون های کتاب باز و استفاده در اجرای برخی روش های فعال مانند همیاری (کارایی تیم ) و... طراحی شده است . از ارائه آن به صورت سوال به همراه جواب در کتاب ویا ارائه پاسخ مستقیم از طرف دبیر به دانش آموزان جدا خودداری شود. سوالات درسطوح اول حیطه شناختی طرح شده است ،در انجام امتحانات نوبت و رسمی در سایر سطوح حیطه شناختی (فرا دانشی) نیز حتما باید سوال طرح شود .


توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع نهم بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.