عنوان پاورپوینت درس اول مطالعات مقطع نهم گوی آبی زیبا

دانلود پاورپوینت درس اول مطالعات مقطع نهم با موضوع گوی آبی زیبا، در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: جایگاه زمین در کیهان زمین ما بخش کوچکی از منظومه خورشیدی است؛ منظومه ای متشکل از یک ستاره به نام خورشید و اجرام آسمانی متپاورپوینت درس اول مطالعات مقطع نهم گوی آبی زیبا|34056375|faracomp|پاورپوینت درس اول مطالعات نهم , دانلود پاورپوینت نهم با موضوع درس اول مطالعات , پاورپوینت کلاس نهم در مورد درس اول مطالعات , پاورپوینت کلاس نهم , پاورپوینت پایه نهم درس اول مطالعات , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس نهم درس اول مطالعات
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت درس اول مطالعات مقطع نهم گوی آبی زیبا وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت درس اول مطالعات مقطع نهم با موضوع گوی آبی زیبا،
در قالب ppt و در 18 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
جایگاه زمین در کیهان
زمین ما بخش کوچکی از منظومه خورشیدی است؛ منظومه ای متشکل از یک ستاره به نام خورشید و اجرام آسمانی متعدد که در مدارهای پیرامون آن می گردند.
منظومه خورشیدی دارای هشت سیاره است؛ چهار سیاره نزدیک به خورشید، که سطوح سنگی و جامد دارند و به آنها سیاره های درونی میگویند. چهار سیاره دورتر که از گازهای مختلف تشکیل شده اند وسیاره های بیرونی نامیده می شوند.
نکات منظومه شمسی
برخی از سیاره های منظومه خورشیدی، قمرهایی دارند که به دور این سیاره ها می‌گردند. سیاره زمین یک قمر به نام ماه دارد.
در سیاره های گازی، تعداد قمرها بیشتر است. برای مثال، سیاره مشتری 60 قمر دارد.
منظومه خورشیدی علاوه بر سیاره ها و قمرهایشان، اجرام دیگری را شامل می‌شود. شما در کتاب علوم تجربی امسال با این اجرام بیشتر آشنا می‌شوید.
خورشید، که در مرکز منظومه قرار دارد، سرچشمه اصلی نور و گرما و انرژی بر روی زمین است.
قطر خورشید حدود 109 برابر قطر زمین و جرم آن 330 هزار برابر جرم زمین است ...


توضیحات:
این فایل قابل ارائه و مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی جهت آموزش و یادگیری در مقطع نهم بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.